Vždy ste túžili nasadnúť do novučičkého nablískaného auta?VODIČI B HĽADÁME VÁS!

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
780 - 850 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Vždy ste túžili nasadnúť do novučičkého nablískaného auta?
Teraz máte tú možnosť a my Vám za to zaplatíme!
Buďte prvý človek, ktorý sadne za volant nových modelov priamo z výroby a "otestujte" nové vozidlá na ich prvej ceste z výrobnej haly!
Okrem zážitku z jazdy na nových modeloch od JLR Vám ponúkame zaujímavé platové ohodnotenie a dochádzkový bonus!
Vašou úlohou bude vyvážanie nových modelov automobilov z výrobnej haly.
Chcete byť prvý, kto sa posadí za volant nablískaného auta? Nečakajte, dajte nám o sebe vedieť!
Požadujeme
Potrebujeme však, aby ste spĺňali nasledovné kritériá:
- musíte mať platný vodičský preukaz skupiny B
- musíte mať minimálne 25 rokov
- práca je vhodná pre mužov
Ak k tomu ešte navyše milujete autá, tak neváhajte a pošlite nám Váš životopis!
Benefity
- dochádzkový bonus
- práca pre subdodávateľa JLR
- možnosť stať sa prvým človekom, ktorý sa posadí za volant nových modelov automobilov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk