STRATEGICKÝ NÁKUPCA

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Poprad
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Nákup priameho a nepriameho materiálu s ohľadom na cenu a kvalitu
- Analýza trhu v rozsahu zvereného segmentu
- Vyhľadávanie nových miestnych dodávateľov a aktualizácia existujúceho portfólia
- Budovanie vzťahov a komunikácia so zákazníkmi a doávateľmi
- Koordinácia dodávaných položiek medzi dodávateľmi s cieľom zabezpečiť dodanie položiek načas
- Vykonávanie pravidelnej kontroly zmlúv na základe dohodnutých podmienok spolupráce
- Riešenie kvalitatívnych reklamácií
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti (Oddeleniami Plánovania, Výroby, Kvality a Oddelením výskumu
a vývoja) s cieľom udržať plynulé zásobovanie výrobkami
- Spolupodieĺanie sa na aktualizácii záznamov o nákupe v systéme SAP
- Vypracovanie analýz nákupov
Požadujeme
- VŠ vzdelanie I. alebo II.stupňa
- Minimálne 2 roky skúseností v oblasti strategického nákupu vo výrobnej spoločnosti - PODMIENKA
- Plynulá znalosť anglického jazyka na úrovni min. B2
- SAP - pokročilý
- MS Office (Word, Excel)- pokročilý
- Samostatnosť
- Výborné vyjednávacie a prezentačné schopnosti
- Výborne zvládnuté postupy a metódy plánovania
- Schopnosť multitaskingu
- Precíznosť
Benefity
- Ročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
- Preplácanie logistických nákladov do výšky 75% z celkového cestovného
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk