TEAM LEADER - NOVÉHO NÁKUPNÉHO ODDELENIA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 900 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť začať pracovať pre medzinárodnú nemeckú spoločnosť. Je významná svojou rodinnou atmosférou a v Bratislave rozbieha NOVÉ NÁKUPNÉ ODDELENIE. Preto hľadajú do svojho tímu skúseného TEAM LEADRA v oblasti nákupu. Ak máte skúsenosti na danej pozícii a ovládate plynulo nemecký alebo anglický jazyk, toto je skvelá príležitosť práve pre Vás.
Vašou náplňou práce bude:
- Zodpovedať za personálne obsadenie nákupného oddelenia, jeho následné koučovanie, vedenie, koordinovanie k dosahovaniu požadovaných výsledkov
- Zodpovednosť za nastavenie postupov, procesov na nákupnom oddelení
- Monitorovanie dodržiavania implementovaných postupov a procesov na oddelení
- Kontrola a koordinácia presnosti údajov prijatých objednávok, faktúr, dobropisov spracované členmi tímu
- Zodpovednosť za prípadne vzniknuté eskalácie
- Podpora tímu k dosahovaniu výsledkov
- Dávať návrhy na zlepšenie a zefektívnenie práce na nákupnom oddelení
- Účastniť sa medzinárodných projektoch, zodpovedať za ich implementáciu na lokálnej úrovni
- Zodpovedať za rozvoj nielen nákupného oddelenia ale celého tímu
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Vysokoškolské vzdelanie PODMIENKOU
- Skúsenosti v oblasti nákupu - znalosť nákupných postupov PODMIENKOU
- Skúsenosti s vedením teamu PODMIENKOU
- Výborné komunikačné schopnosti / vyjednávacie schopnosti
- Anglický jazyk na plynulej úrovni alebo nemecký jazyk na plynulej úrovni PODMIENKOU
- Znalosť programu Excel na pokročilej úrovni
- Skúsenosti v programe SAP VÝHODOU
- Samostatnosť
- Silné komunikačné a prezentačné schopnosti
- Flexibilný - ochota cestovať
- Silná orientácia na zákazníka, trh, služby a tiež výsledky
Benefity
Spoločnosť pre svojich zamestnancov má pripravený bohatý balík benefitov:
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Dovolenku nad rámec zákona
- Sick days
- Plne hradené stravné lístky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk