Senior Facility project manager

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Informatika - software, Manažment
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Spravovať, koordinovať a kontrolovať existujúce a budúce projekty počas celej doby zazmluvnenia.
Riadiť a koordinovať komplexnú správu pridelených nehnuteľností v spolupráci s projektovým manažérom a FM tímom príslušného objektu.
Udržiavať dobré obchodné vzťahy s klientami, aktívny prístup k ich požiadavkám.
Monitoring a reporting plnenia záväzkov v zmysle podmienok zmluvy o poskytovaní služieb s cieľom zabezpečiť spokojnosť klienta.
Zodpovednosť za dosahovanie zodpovedných KPI´s.
Riadenie a reporting finančných ukazovateľov .
Sledovanie a zefektívňovanie nákladových položiek a personálneho obsadenia jednotlivých projektov.
Vedenie, rozvoj a motivácia pracovného tímu.
Požadujeme
VŠ technické vzdelanie
Minimálne 5 rokov skúseností v oblasti FM
Skúsenosť s projektovým riadením
Skúsenosti s prípravou krátko- a dlhodobých rozpočtov
Skúsenosti s riadením tímu
Výborné zručnosti v oblasti vzťahov so zákazníkmi
Výborné ústne a písomné komunikačné schopnosti
Organizačné schopnosti
Počítačová gramotnosť
Anglický jazyk na úrovni pokročilý veľkou výhodou
Benefity
Ročný bonus
Finančné príspevky (DDS, regenerácia, jubileá)
Dni voľna navyše
Jazykové kurzy
Odborné vzdelávanie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321