COMPONENT ENGINEER/ANALYST

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Automobilový priemysel, Informatika - software, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Láka Vás možnosť budovať kariéru v prostredí úspešnej automotive spoločnosti?Hovoríte plynule anglicky?
Ak ÁNO neváhajte a dajte nám o sebe vedieť! Otvára sa Vám príležitosť uplatniť sa na pozícií COMPONENT ENGINEER/ANALYST
Náplň práce:
- Dizajn nových výrobkov a redizajn existujúcich výrobkov
- Testovanie tolerancie/kompatibility výrobkov
- Analýza a odstraňovanie nedostatkov na výrobkoch
- Testovanie prototypov
- Aktívna spolupráca s oddelením kvality, výroby
- Poskytovanie technickej podpory zákazníkom
- Spracovanie technickej dokumentácie
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- VŠ vzdelanie technického smeru (elektro, mechanika, fyzika)
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Skúsenosti na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti - min. 2 roky
- Skúsenosti so systémami získavania a spracovania údajov, analýzami
- Znalosť elektrotechnických schém/výkresov
- Organizačné schopnosti
- Zodpovednosť
Benefity
- Príjemné pracovné prostredie
- Vo veľkej miere flexibilný pracovný čas
- Práca s najnovšími technológiami
- Aktívne využívanie cudzieho jazyka
- Účasť na vývoji produktov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk