ADMINISTRÁTOR PLATIEB

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na tejto pozícií budeš mať možnosť spracovávať transakcie v internom systéme a procesovať nie len akceptované platby ale aj zastavené.
Tvojou náplňou práce bude:
- Administratívna podpora tímu
- Zodpovednosť za nahrávanie dát do interného systému a ich následná kontrola
- Práca s MS Office (najmä Excel)
- Ad hoc úlohy podľa pokynov nadriadeného
- Reportovanie
Požadujeme
Ak spĺňaš požiadavky uvedené nižšie čakáme Tvoje CV:
- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Užívateľská úroveň MS Excel
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka (B1) v ústnej a písomnej forme
- Minimálne pol ročná skúsenosť na podobnej administratívnej pozícií
- Orientácia na detail
Benefity
Po skúšobnej dobe máš nárok na pestrú ponuku benefitov:
- 20 dní dovolenky je málo? Dáme ti viac!
- Finančné odmeny
- Už žiadne nadčasy! Naučíme ťa skoordinovať si svoj čas
- Pravidelné posedenie po práci na burgri či kofole
- Sick days
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk