Infrastructure Architect

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 700 - 4 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Príležitosť pre skúsených infra špecialistov!
Pozícia architekta v medzinárodnej finančnej spoločnosti so strategickým IT v Bratislave prináša možnosť realizovať svoje predstavy a implementovať nové technológie.
Náplň práce:
- samostatná práca v Bratislave a spolupráca s tímom v zahraničí
- podieľanie sa na rôznych IT projektoch - čiastočne zastrešenie úlohy projektového manažéra
- zodpovednosti technického manažéra - avšak na danej roli nie je potrebné venovať sa people/line manažmentu
- návrh a zavedenie infraštruktúry v zmysle princípov "service reliability engineering" a podieľanie sa na celom cykle projektu
- dohliadanie na celkovú kvalitu infraštruktúrnych služieb a prinášanie návrhol na vylepšenie
- zodpovednosť za zavedenie prístupu "infrastructure as a code" - návrh riešení, mentoring operations tímov; supervízia dodržiavania CI/CD
- spolupráca s projektovými tímami pri implementácii nových prístupov, technológí a zmien v infraštruktúre
Požadujeme
- aspoň 7 rokov relevantných skúseností v IT oblasti
- skúsenosť ako IT architekt
- predchádzajúca skúsenosť akoinfrastructure engineer alebo fullstack developer
- profesionálna znalosť princípov CI/CD, DevOps a infrastructure as a code
- skúsenosť s cloudom a rôznymi infra platformami (Linux, middleware)
- aktívna angličtina na profesionálnej úrovni
Benefity
- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk