Špecialista objednávok s francúzskym jazykom!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 350 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Zaujímate sa o oblasť nákupu a ovládate francúzsky jazyk? Tak nepremeškaj túto príležitosť!
Ako nákupca sa stretneš s týmito zaujímavými úlohami:
- Budeš spracovávať objednávky v systéme SAP
- Ubezpečíš sa, že všetky objednávky sú správne zaevidované v interných systémoch
- Preveríš celý proces od objednávky až po jej dodanie
- Vykonáš reporting z interných systémov aby bolo jasné, že všetko potrebné pre projekt dorazí včas
- V prípade potreby, poskytneš dodávateľom informácie, ku ktorým máš prístup v internom systéme
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Ovládaš FRANCÚZSKY jazyk (C1) a ANGLICKÝ jazyk (B1)
- Ideálne už máš pracovnú skúsenosť v oblasti objednávok, logistiky alebo nákupu
- Dobré komunikačné zručnosti
Benefity
Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk