NASTAVOVANIE PROCESOV V RÁMCI ÚČTOVNÍCTVA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak chcete byť súčasťou nového, malého tímu a chceli by ste nastaviť procesy od nuly, čítajte o tejto pozícii ďalej.
Vaša pracovná náplň bude zahŕňať podporu európskych pobočiek v rámci účtovníctva, reportingu, controlllingu a analýz. V novovzniknutom tíme bude treba takisto nastaviť procesy a to je vo Vašich rukách.
Samozrejme, budete poskytovať podporu pri audite pripravovaním potrebných dokumentov a podieľať sa na finančných projektoch.
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne 3 roky skúseností s komplexným účtovníctvom
- Plynulá znalosť anglického jazyka-úroveň C1
- Znalosť US GAAP je výhodou
Benefity
Medzinárodná spoločnosť ponúka množstvo finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované spoločnosťou na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk