PROJECT ANALYST

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme šikovných absolventov na pozíciu PROJECT ANALYST na 6 mesačný projekt. Ak chceš pracovať v medzinárodnom prostredí, chceš získať projektovú skúsenosť a aktívne využívať anglický jazyk, pošli nám svoje CV ! Budeš pracovať v mladom a dynamickom kolektíve v centre mesta u jedného z najlepších zamestnávateľov v Bratislave.
Tvojou úlohou bude:
- Práca s inyterným systémom, ktorý analyzuje zmluvy a následná kontrola tohto výstupu
- Nahrávanie zmlúv do systému Ariba
- Každodenná komunikácia v anglickom jazyku
- Reporting
Požadujeme
Úspešný kandidát na pozíciu PROJECT ANALYST by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Plynutá úroveň anglického jazyka úroveň B2
- Min. 1 rok pracovných skúseností na administratívnej pozícii v medzinárodnej spooločnosti (aj počas štúdia)
- Skúsenosť so zmluvnou agendou alebo prácou s interným systémom je veľkou výhodou
- Min. bakalárske VŠ vzdelanie
- Schopnosť pracovať v tíme a s rôznymi internými systémami
- Pozitívny prístup k práci ako aj k ľudom okolo seba
Benefity
Spoločnosť ponúka tieto benefity:
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office po dohode s nadriadeným
- Stravné lístky plnephradené zamestnávateľom
- Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
- Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
- Teambuildingové aktivity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk