FAKTURANT/ČIASTKOVÝ ÚČTOVNÍK (taliansky a španielsky jazyk)

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nové Zámky
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využi svoje ekonomické vzdelanie a ukáž nám chuť ďalej pracovať v oblasti účtovníctva a spracovania faktúr.
Chceš využiť znalosť talianskeho a francúzskeho jazyka na profesionálnej úrovni? Chceš pochopiť odberateľskú stranu trhu v rámci medzinárodného prostredia? Šanca je tu práve teraz!
Hlavná náplň práce:
- Starostlivosť o spracovanie vyšlých faktúr
- Zaúčtovanie faktúr
- Sledovanie splatnosti faktúr
- Monitorovanie stavu pohľadávok
- Riešenie nezrovnalostí na faktúrach, priama komunikácia s odberateľmi v talianskom a španielskom jazyku
- Komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti ohľadom agendy vyšlých faktúr
- Participácia na účtovných závierkách
Požadujeme
Požiadavky na kandidátov sú nasledujúce:
- Pokročilá úroveň španielskeho a talianskeho jazyka - PODMIENKA
- Vítaná je prax v účtovníctve/administratíve
- Vzdelanie ekonomického zamerania
- Flexibilita, adaptabilita
- Ochota učiť sa
- Tímovosť
POZÍCIA JE VHODNÁ AJ PRE ŠIKOVNÉHO ABSOLVENTA.
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk