REPORTING SPECIALIST

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak hľadáte pozíciu, kde sa môžete zlepšiť svoje účtovnícke schopnosti a znalosti, čítajte ďalej.
Náplň práce:
- Zodpovednosť za mesačné rekonciliácie dlhopisov, akcií, pôžičiek a pod.
- Overovanie a distribúcia mesačných a kvartálnych reportov kolegom na iných oddeleniach, audítorom alebo iným partnerom
- Analýza týždenných pohybov na výkaze ziskov a strát
- Kvartálna analýza pohybov na súvahe
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- 2 roky skúseností s účtovníctvom
- Pokročilá a plynulá komunikácia v angličtine na úrovni aspoň B2 je nevyhnutnosťou, keďže korporátny jazyk spoločnosti je angličtina
- Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni
Ak ste tímový hráč, máte analytické myslenie a ste orientovaný na detail, zašlite nám Vás životopis.
Benefity
Spoločnosť ponúka množstvo finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované spoločnosťou na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk