BUYER DIRECT

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti, ktorá má silné postavenie v AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE na pozícii BUYER.
- Zodpovednosť za nákup priamych materiálov pre výrobné závody
- Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
- Zodpovednosť za audity pridelených dodávateľov
- Príprava tendrov ich analýza a kalkulácie
- Zodpovednosť za zverené projekty - launch projekty
- Kontrola včasného dodania materiálu
- Neustála komunikácia s dodávateľmi
- Komunikácia s výrobou a plánovaním
- Príprava podkladov a reportov
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
- Prax v oblasti nákupu min. 2 roky - DIRECT materiál PODMIENKA
- Flexibilita - ochota cestovať v rámci EMEA
- Prax v oblasti automobilového priemyslu PODMIENKA
Benefity
Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík finančných aj nefinančných benefitov:
- 13. plat
- Plne hradené stravné lístky
- Dovolenka nad rámec zákona
- Coffee program
- Príspevok pri svadby
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Jazykové kurzy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk