Servisný Inžinier priamo v teréne

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 100 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, lídra v oblasti napájacích zdrojov obsadzujeme pozíciu FIELD SERVICE ENGINEER.
Vašou zodpovednosťou bude:
- zabezpečovať supervíziu inštalácií a uvádzania do prevádzky
- vykonávať servis produktov a riešení priamo u zákazníka
- identifikovať a odstraňovať technické chyby na zariadeniach
- byť styčnou osobou medzi spoločnosťou a technickými pracovníkmi zákazníka
- vytvárať dobré vzťahy a ovyplvňovať technické rozhodnutia zákazníka
- budete poskytovať starostlivosť zákazníkovi v prípade riešenia technických problémov priamo na mieste inštalácie výrobku (spínané zdroje, UPS ) alebo vzdialene z kancelárie
Požadujeme
Vhodný kandidát musí spĺňať:
- VŠ vzdelanie ideálne elektrotechnického zamerania, energetika
- minimálne 2-ročné skúsenosti na obdobnej pozícii (technický servis – „field servise“)
- skúsenosti z oblasti záložných zdrojov
- pokročilá znalosť anglického jazyka, nemecký jazyk výhodou
- komunikatívna, zodpovedná osobnosť
- ochota cestovať aj mimo Slovenska (min 80%)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk