SENIOR ACCOUNT MANAGER - DMS, ECM

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
2 000 - 2 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Baví Vás obchod a máte skúsenosti s predajom IT riešení?
Pre spoločnosť venujúcu sa poskytovaniu služieb a riešení zameraných na správu informácií hľadáme SENIOR ACCOUNT MANAGERA.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- rozvíjanie obchodného potenciálu u zákazníkov
- prezentovanie riešenie, príprava a spracovanie ponúk
- vyjednávanie obchodných a zmluvných podmienok
- spolupráca s dodávateľmi
- zodpovednosť za plnenie cieľov
- spolupráca na marketingových aktivitách
- sledovanie trhu, konkurencie
Požadujeme
- SŠ / VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania
- skúsenosti v oblasti IT a Obchodu
- angličtina na profesionálnej úrovni, nemecký jazyk výhodou
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- ochota cestovať
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk