MANAŽÉR LOGISTIKY pre automobilovú spoločnosť

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Automobilový priemysel, Doprava, Logistika, Obchod, Špedícia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 500 - 5 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Zodpovednosť za logistické stratégie - expedíciu, plánovanie, materiálový manažment a úzka spolupráca s oddelením nákupu
- Poskytovanie informácií o požiadavkách výroby, spoločnosti a zákazníka
- Vyhodnocovanie alternatívnych riešení a úloh z hľadiska efektívnosti, kvality, stanovuje optimálne voľby
- Organizácia a riadenie činnosti úseku logistiky, nákupu a expedície a zodpovednosť za výkon všetkých činností
- Plnenie stanovených úloh jednotlivých oddelení
- Zodpovednosť za realizáciu skladového hospodárstva
- Zodpovednosť za komplexnosť navrhovaných riešení i toho, že riešenia budú realizované
- Zodpovednosť za termínové, finančné a vecné plnenie úloh, analyzuje príčiny časových sklzov.
Ak spĺňate požadované kritéria, hľadáme práve Vás a neváhajte nás kontaktovať.
Požadujeme
Kandidát by mal mať znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- Minimálne 5 ročné skúsenosti v logistike na manažérskej pozícii v AUTOMOBILOVOM priemysle - PODMIENKOU
- Skúsenosti z JIT sú veľkou výhodou
- Plynulá znalosť Anglického jazyka - denná komunikácia so zákazníkmi, znalosť Nemeckého jazyka - veľkou výhodou
Benefity
- Možnosť odborného a kariérneho rastu - spoločnosť dáva svojim zamestnancom veľký priestor na rozvoj a v prípade nových pozícií vždy hľadá vo vlastných radoch.
- Individuálny spôsob odmeňovania
- Príspevok na dochádzku
- Neustále zlepšovanie výroby a procesov, spoločnosť je otvorená inovatívnym nápadom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk