Príležitosť pre finančných analytikov alebo controllerov

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Staňte sa členom malého tímu a buďte zodpovedný/á za:
- Mesačnú analýzu a plánovanie nákladov
- Podporu pri finančných predpovediach a ročných rozpočtoch
- Mesačný nákladový reporting
- Komplexné prezentácie analýz a reporting seniornému manažmentu
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- 2 roky skúseností v oblasti finančných analýz alebo controllingu
- Pokročilá úroveň anglického jazyka- každodenná komunikácia s kolegami v zahraničí
- Schopnosť prezentovať výsledky práce na vysokej komunikačnej a odbornej úrovni
Benefity
Benefity spoločnosti zahŕňajú 13. plat, flexibilný čas, možnosť práce z domu, príspevok na cestovanie do práce a mnoho ďalších
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111