Process Engineer

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Tvrdošín
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme Procesných inžinierov pre oddelenie montáže/ oddelenie CNC obrábania pre rýchlo rozvíjajúcu sa strojárenskú spoločnosť na Orave. Vašou úlohou bude:
- zodpovednosť za správne nastavenie procesov vo výrobe
- tvorba metodiky výrobných postupov, technickej dokumentácie a nastavenie kontrolných mechanizmov
- analyzovanie všetkých častí výrobného procesu za účelom jeho optimalizácie
- zavádzanie nových pracovných a výrobných postupov s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu práce
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- sledovanie a reportovanie nedostatkov vo výrobných procesoch a návrh na zlepšenie
- hľadanie nových riešení v oblasti zlepšovania výrobných procesov, znižovanie pracovných časov, náročnosti jednotlivých výrobných operácií
- zlepšovanie a zavádzanie zmien do výrobného procesu
- sledovanie a zvyšovanie produktivity
Požadujeme
- SŠ, VŠ technické zameranie
- anglický jazyk aktívne
- skúsenosti na obdobnej pozícií
- zručnosti v oblasti Lean production, Kaizen a iné
- čítanie technickej dokumentácie
Benefity
- pestrý sociálny program
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- koncoročný bonus
- ročné prehodnocovanie miezd
- pružný pracovný čas
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk