Hľadáme asistenta/ku!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Poď pracovať ako asistent do dynamického prostredia profesionálnej spoločnosti. Hľadáme samostatnú a komunikatívnu posilu, ktorá sa rýchlo učí a nebojí sa nových výziev. Asistentské pozície v oblasti administratívy patria medzi tie najkomplexnejšie a inak tomu nebude ani v tomto prípade.
Náplňou tvojej práce bude:
- Starostlivosť o recepciu firmy
- Emailová a telefonická komunikácia s externými a internými zákazníkmi
- Manažment kalendáru - organizácia stretnutí a jednaní, organizácia schôdzok so zákazníkmi a obchodnými partnermi
- Plánovanie zahraničných ciest pre členov tímu - hotely, letenky, prenájom aút
- Evidencia dochádzky
- Starostlivosť o firemné priestory
Požadujeme
Požiadavky na uchádzačov:
- Skúsenosť s asistentskou prácou alebo office managementom, (min. 1 rok)
- Znalosť Anglického jazyka na úrovni – B2 – pokročilý
- Dosiahnuté vzdelanie min. 1.stupňa VŠ
- Word – expert (formátovanie, úpravy dokumentov)
- Schopnosť zvládať multitasking
- Komunikatívna a pozitívne naladená
Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na martin.juhasz@grafton.sk
Benefity
Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk