HR GENERALIST

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej medzinárodnej spoločnosti. Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu HR GENERALIST.
Hlavná pracovná naplň:
- Zodpovednosť za celý "životný cyklus" zamestnanca
- Plánovanie personálnych potrieb, zabezpečenie vzdelávacích aktivít
- Nábor, komunikácia s externými personálnymi agentúrami
- Dojednávanie podmienok spolupráce s agentúrami
- Zastrešenie adaptačného procesu, vzdelávania a rozvoja zamestnancov
- Komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Komunikácia a podpora pre obchodných manažérov v personálnych otázkach
- Administratíva a reportovanie do zahraničia
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Prax na pozícii HR Generalsitu min. dva roky
- Skúsenosti s náborovým procesom, odmeňovaním, vzdelávaním a znalosť zákonníka práce
- Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) podmienkou
Benefity
- Kvalita odvedenej práce a individuálny výkon sú ocenené ročnými odmenami
- Flexibilný pracovný čas a možnosť občasnej práce z domu
- Univerzálne darčekové poukážky na šport, rekreáciu a kultúru
- Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- Nadštandardná zdravotná starostlivosť
- Príspevok na doplnkové dôchodkove sporenie
- Príspevok na výučbu anglického jazyka
- Zľava na vybrane firemne produkty
- Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- Firemné akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111