IMPLEMENTUJTE ÚČTOVNÉ PROCESY PO EURÓPE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Informatika - software, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte účtovníctvo v malíčku a poznáte ho aj po technickej stránke? V tom prípade čítajte ďalej a implementujte účtové procesy v krajinách ako Chorvátsko, Maďarsko alebo Rumunsko.
Náplň práce zahŕňa:
- Analýzu procesov a identifikáciu možností optimalizácie v oblasti účtovníctva majetku
- Vyhodnotenie a realizáciu zlepšovania procesov s cieľom zabezpečiť zníženie nákladov a zvýšenie efektivity
- Implementáciu procesov v oblasti účtovania majetku v krajinách Európy
- Implementáciu a monitorovanie kľúčových ukazovateľov výkonnosti
- Zodpovednosť za reporting stavu projektov
- Pravidelnú komunikáciu o stave projektu s vedúcimi oddelení
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- 4 roky skúsenosti v rámci účtovníctva, controllingu
- Pokročilá úroveň anglického jazyka-C1
- Skúsenosť s implementáciou účtovných procesov
- Znalosť SAP
- Technické know- how v oblasti účtovníctva alebo financií
- Skúsenosť s projektovým manažmentom je výhodou
- Silné komunikačné a prezentačné schopnosti
- Ochota cestovať cca 50% času v rámci Európy
Benefity
- Bonus odvíjajúci sa od výkonu
- Sick days
- Plne hradené stravné lístky
- Príspevok na jazykové kurzy
- Flexibilný pracovný čas
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111