Práce ve výrobě s ubytováním, 21 - 26 500 Kč + 13. plat

Grafton Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko, Česká republika
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Náplň práce
Chcete práci za lepší mzdu a 5 týdnů dovolené? Aktuálně hledáme zaměstnance do úspěšné automobilky v Kolíně na pozice operátorů montážní linky, příp. lisovny, svařovny, logistiky.
Náplň práce:
- Práce na montážní lince, svařovně, lakovně, lisovně, logistice, kvalitě
- práce je fyzicky namáhavá
- 2 směnný provoz (6:30 - 17:10, 18:30 -5:10)
Nabízíme:
- Srovnatelné mzdové podmínky až 26 500 Kč/měsíc
- Možnost UBYTOVÁNÍ s PŘÍSPĚVKEM zaměstnavatele
- Smlouva na hlavní pracovní poměr
- Možnost převodu do kmenového stavu automobilky
- Garance profesionálního jednání seriózní agentury
- Koordinátory přítomné na pracovišti a zajišťující podporu zaměstnancům
Lokalita: Kolín
Nástup: možný ihned
Požadujeme
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu
- fyzická zdatnost a výborný zdravotní stav
- ochota pracovat v požadovaném tempu montážní linky
- zodpovědný přístup k práci
Benefity
Mzdové podmínky + další
- základní sazba 18 300Kč/měs
- od 4.měsíce 21 270Kč/měs
- příplatky za směny:
- 12 Kč/hod.- víkendová směna
- 15 Kč/hod. - noční směna
- příplatek za mimořádnou směnu 800Kč
- příplatek za řádnou docházku 1 702 Kč/měsíc
- výkonnostní prémie + osobní ohodnocení až 2 765Kč
- 13.plat
- zajíštění ubytování s příspěvkem
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- 5 týdnů dovolené
- nadstandardní lékařská péče
Slovensko
Kontaktná osoba: @grafton.sk