Veterinary Sales Representative

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Obchod, Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient - nadnárodná spoločnosť - Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii VETERINARY SALES REPRESENTATIVE.
Pracovná náplň:
- Kontakt a starostlivosť o kľúčových zákazníkov
- Prezentácia mových produktov zákazníkom
- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- Oficiálne zastupovanie spoločnosti na verejných podujatiach, aktívna účasť na kongresoch
- Organizácia a vedenie seminárov a prezentácií
- Monitorovanie trhu a konkurencie
- Pravidelný reporting
Požadujeme
- VŠ vzdelanie (veterinárske, farmaceutické, potravinárske)
- Prax min. 3 roky na obdobnej pozícii
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- MS Office na používateľskej úrovni (Word, Excel, PowerPoint)
- Skúsenosť vo veterinárskom segmente výhodou
- Vodičský preukaz skupiny B
- Ochota intenzívne cestovať vo zverenom regióne (východné a stredné Slovensko)
- Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
- Pozitivizmus a nekonfliktnosť
- Obchodné a analytické myslenie
- Orientácia na výsledok
Benefity
- Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
- Služobné auto aj na súkromné účely, mobilný telefón, tablet
- Ročný bonus
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk