Technik pre údržbu montážnych zariadení

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 1 750 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Spolupracovať pri zavádzaní a optimalizácii nových montážnych zariadení určených na montáž plastových dielov (zváranie plastov, poťahovacie procesy, nanášanie lepidla, laser atď.)
- Vypracovanie potrebnej technickej dokumentácie týkajúcej sa nastavenia zariadenia.
- Spolupracovať resp. pripomienkovať nové zariadenia s cieľom zlepšenia funknosti zariadenia.
- Spolupracovať pri tvorbe analýzy rizík s procesným inžinierom.
- Zodpovednosť za nastavenie montážnych strojov.
- Udržiavať technické prostriedky a technickú dokumentáciu v prevádzkovom stave resp. aktuálnom stave.
- Implementovať riešenia na zvýšenie spoľahlivosti a výkonu montážnych zariadení.
- Spolupracovať na pláne údržby so supervísorom údržby.
- Aktívna komunikácia a zdielanie informácií s oddelením kvality a výroby.
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Stredoškolské vzdelanie s maturitou (technický smer)
- Anglický jazyk – A2- výhodou
- §23 elektrikárska vyhláška
- Skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícii – min 3 roky
- Pokročilá úroveň - obsluha a oprava ABB robot. systémy
- Pokročilá úroveň - obsluha a oprava prvkov detekcie( Keyence, Sick.....)
- Základné znalosti ISO/TS 16949
- Orientácia na zákazníka, spoľahlivosť, motivácia
- Angažovanosť, iniciatíva a samostatnosť
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk