ADMINISTRATÍVNA PRÁCA PRE TECHNICKY ZAMERANÉHO ŠTUDENTA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Senec
Pracovná oblasť
Administratíva, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
700 - 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Si absolvent strednej školy alebo externista? Hľadáme šikovného absolventa, ktorý bude vytvárať manuál v strojárskej výrobe. Budeš vytvárať evidenciu interných produktov tak, že keď sa k nej vrátiš o pol roka tak všetci budú vedieť o aký produkt alebo časť produktu ide.
Vašou náplňou práce bude:
- Snímkovanie a dokumentácia pracovných postupov vo výrobe
- Práca s interným programom
- Vytvoríš celý manuál daného stroja
Pracovná doba: 7:00 – 15:30, dohoda možná
Požadujeme
Takže, ak spĺňaš nasledovné kritéria, neváhaj, a pošli nám svoj životopis:
- Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, ak máš ukončené vzdelanie technického smeru, bude to tvojou obrovskou výhodou
- Čítanie technických výkresov
- Práca s PC - aktívne MS office (word, excel, power point)
- Samostatnosť a aktivita
Benefity
Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý balíček benefitov:
- Ročný bonus
- Refferal bonus
- Zabezpečená autobusová doprava
- Zabezpečený pitný režim
- Ovocný deň každú stredu
- Vianočný večierok
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk