SENIOR CONTROLLER- HOLÍČ

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 000 - 5 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pozícia senior finančného controllera Vám ponúka rôznorodú náplň práce a to:
- Kontrola výkazu ziskov a strát na projektovej úrovni
- Analýza odchýliek rozpočtu
- Spolupráca pri tvorbe ročného plánu
- Pravidelný týždenný a mesačný reporting
- Účasť na mesačnej uzávierke
- Rekonciliácie záväzkov a pohľadávok
- Ad-hoc analýzy
- Kvartálne zhodnotenie práce s kolegom controllerom
- Komunikácia s manažmentom v Nemecku
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne 8 rokov skúseností s finančným controllingom
- Komunikatívna a plynulá znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka na úrovni minimálne B2 a zároveň základy nemeckého jazyka- porozumieť nemeckému textu a hovorenému slovu
- Pokročilá úroveň MS Excel- kontingenčné tabuľky
- Skúsenosť z automobilovej spoločnosti je výhodou
- Analytické myslenie, samostatnosť, odolnosť voči stresu
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne benefity a budú predstavené samotnou spoločnosťou na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk