FINANCIAL CONTROLLING

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracovná príležitosť pre skúsených controllerov.
Náplň práce:
-Controlling účtovníctva
- Príprava a reportovanie mesačných indikátorov
- Mesačné analýzy likvidity a úrokových sadzieb
- Zodpovednosť za spracovanie kvartálnych a rozpočtových prognóz
- V spolupráci s manažmentom možnosť zlepšovania už existujúcich reportingových nástrojov
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne 2 roky skúseností s finančným controllingom
- Pokročilá znalosť anglického jazyka- B2
- Pokročilá znalosť MS Excel
Vhodný kandidát by taktiež mal mať analytické myslenie a zvládať prácu pod stresom a vedieť sa prispôsobiť meniacemu sa prostrediu.
Benefity
Spoločnosť ponúka viacero finančných aj nefinančných benefitov ako napríklad možnosť práce z domu, flexibilný pracovný čas a mnoho iného.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk