SECURITY ADMINISTRATOR

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 200 - 2 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Odborná a profesionálna spolupráca, rozvíjanie tvojich znalostí, dlhodobá motivácia...?
Ak ťa tieto benefity lákajú, radi ťa privítame v našom tíme.
Medzi tvoje daily tasks budeš radiť:
- Monitorovanie, analýza a riešenie bezpečnostných udalostí
- Identifikácia rizík a zraniteľnosti sietí, aplikácií a systémov
- Prevencia bezpečnostných incidentov
- Nasadzovanie monitorovacích nástrojov- SIEM, ich sledovanie a dokumentácia výstupov
- Kontinuálny rozvoj monitorovacej platformy
- Komplexné riadenie (návrh, implementácia a testovanie) bezpečnostnej architektúry IS
- Tvorba, aktualizácia a využitie procedúr na riešenie bezpečnostných incidentov
Požadujeme
S čím musíš mať skúsenosť, aby si bol pre nás vhodný uchádzač?
- TCP/IP, analýza logov a sieťových packetov
- Riešenie bezpečnostných incidentov
- Návrh architektúry
- Prevádzka bezpečnostných technológií- FW, SIEM, DLP
- Penetračné testovanie a bezpečnostné audity
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Benefity
- 13. plat
- Motivačné bonusy a prémie
- Flexibilný pracovný čas
- Homeoffice
- Extra pracovné voľno na regeneráciu
- Vzdelávacie kurzy a tréningy
- Príspevky na vzdelávanie, šport a kultúru
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111