LabView programátor/IT admin_SKALICA

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Skalica
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
IT príležitosti sú aj mimo Bratislavy! Skvelá príležitosť pre kandidátov, ktorí chcú žiť v kľudnejšom prostredí mimo hlavného mesta a zároveň pracovať v medzinárodnom spoločnosti a venovať sa IT.
Pozícia je vhodná aj pre juniora či absolventa - dôležitá je chuť učiť sa, komunikovať s užívateľmi a riešiť rôznorodé IT problémy. Potrebná je tiež aspoň základná znalosť LabView.
Náplň práce:
- programovanie priemyselných systémov v LabView (SW pre obsluhu montážnych liniek)
- správa priemyselného SW, customizácia a programovanie úprav a rozšírení (programovanie tvorí cca 25% náplne práce)
- zber a analýzy požiadaviek od užívateľov na úpravu SW
- správa pracovných staníc (desktop PC)
- IT podpora užívateľov
- riešenie rôznych IT problémov
Požadujeme
- vzdelanie v IT/elektro oblasti
- skúsenosť s programovaním v LabView (je dostačujúca aj skúsenosť zo školy)
- základné skúsenosti v IT administrácii (základy Windows administrácie, základy sietí)
- komunikatívnosť a ochota pomáhať užívateľom
- aktívna angličtina (schopnosť profesionálne komunikovať)
Benefity
- finančné bonusy
- dni dovolenky navyše
- jazykové vzdelávanie
- príspevok na dôchodkové sporenie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111