KONZULTANT V LOGISTIKE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti v oblasti logistiky? Poznáte všetky postupy a procesy v logistike? Chcete svoje skúsenosti pretaviť do oblasti logistických software?
Tak potom tu máme pre Vás novú výzvu na pozícii KONZULTANTA V LOGISTIKE
Vašou náplňou práce bude:
- komunikácia so sales oddelením
- zúčastňovať sa stretní s klientami
- zodpovedať za analýzy logistických procesov priamo u klienta
- analyzovať požiadavky klienta, dávať návrhy na možnosti fungovania
- interné spracovanie požiadaviek klienta s odbornými tímami v spoločnosti
- príprava implementačnej dokumentácie
- dohliadať nad implementáciou softwaru klienta
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- min. 3 ročné skúsenosti v oblasti logistiky
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
- komunikatívny
- dynamický
- analytický typ
Benefity
Pre svojich zamestnancov má spoločnosť pripravený balík benefitov:
- flexibilná pracovná doba
- možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
- MultiSport kartu
- team building
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk