SAP špecialista pre procesy expedície

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Trnava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak máš skúsenosti so SAP SD, pracoval si s expedíciou a procesmi dodávok a rád by si príležitostne cestoval, tak si neváhaj prečítať viac o novootvorenej pozícií. Je to skvelá príležitosť viac sa zamerať na SAP a podieľať sa na procese štandardizácie procesov na medzinárodnej úrovni vo výrobnej spoločnosti.
Tvojou každodennou úlohou bude:
- Podieľanie sa na projektoch implementácie nových SAP SD štandardov na medzinárodnej úrovni
- Školenia užívateľov pre novozavedené aktualizácie
- Komunikácia s keyusermi SAP SD a procesnými expertmi
- Účasť na integračných testoch a implementácia aktualizácii
- Aktualizácia testovacích skript
- Spolupráca s medzinárodnými sesterskými spoločnosťami - je potrebné aj príležitostné cestovanie do zahraničia
- Komplexné zabezpečenie manažmentu dodávok v SAPe (príprava zásielky, kontrola nákladky, nastavenie ASN správ, kontrola spravovania EDI, spravovanie dát pre balenie LEIH/VERP)
Požadujeme
- Aspoň 2 ročné skúsenosti so SAP SD na úrovni key usera
- Skúsenosti s logistikou a s expedíciou
- Vodičský preukaz B
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2)
- Nemecký jazyk výhodou
- Ochota príležitostne cestovať do zahraničia
Benefity
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosti kariérneho rastu
- Vzdelávacie kurzy a školenia
- Sociálny program
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk