MANAŽÉR LOGISTIKY - automotive

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 800 - 3 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Usilujete sa o profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť ku zmenám v dynamickej medzinárodných spoločností?
Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta na pozícii: MANAŽÉR LOGISTIKY v oblasti automotive.
Náplňou Vašej práce bude:
- riadenie, zabezpečenie chodu úseku logistiky, expedície a skladu
- definovanie stratégie a cieľov oddelenia logistiky
- nastavenie procesov podľa princípov Lean manažmentu
- zavádzanie a vedenie, plánovanie a vyhodnocovanie investičných a zlepšovacích projektov
- optimalizovanie zásob a procesov logistiky
- sledovanie a nastavenie KPI indikátorov (doba obratu zásob, výška inventarizačných rozdielov..)
- komunikácia s interným aj externým klientom
- spolupráca pri riešení cenových a množstevných rozdielov nakupovaných zásob
- zodpovednosť za headcount na všetkých úsekoch logistiky
- dohľad nad rozvojom a zaškolovacím procesom nových zamestnancov
- vedenie tímu
- zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu pre pridelené úseky a oddelenia
- pravidelný reporting, vypracovanie analýz
- prezentovanie výsledkov a návrhov vedeniu spoločnosti
Požadujeme
Požadujeme:
- VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania 1.alebo 2. stupňa
- prax v oblasti AUTOMOTIVE/ logistiky a skladového hospodárstva min. 5 rokov
- výborná znalosť automotive procesov v logistike
- skúsenosti s plánovaním výroby
- skúsenosti s ERP systémami v oblasti logistiky
- znalosť SAP na pokročilej úrovni
- vysoká miera samostatnosti, analytické a logické myslenie
- aktívny prístup k práci, zmysel pre detail
- vysoká flexibilita, vodičský preukaz sk. B
- aktívna znalosť anglického a nemeckého jazyka je podmienka, denná komunikácia
- riadiace zručnosti - skúsenosti s vedením tímu
Benefity
- flexibilná pracovná doba
- služobný automobil
- 13. - 14. plat
- jazykové vzdelávanie
- rozmanitý sociálny program (vianočné poukážky, športové aktivity, masáže, kozmetika, rekreácie a pod.)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk