Vedúci zásobovania

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Informatika - software, Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Chceš sa stať členom tímu a máš skúsenosti z výrobného prostredia v oblasti logistiky ?
Pozícia Vedúci zásobovania ponúka tieto kompetencie a zodpovednosti:
- riadenie, zabezpečenie chodu úseku logistiky, expedície a skladu
- sledovanie stavu zásob a plánu výroby
- zabezpečovanie včasného zásobovania materiálom a službami
- spolupráca so zásobovacím tímom a dodávateľmi
- tvorba forecastu
- vedenie tímu
- pravidelný reporting, vypracovanie analýz
- prezentovanie výsledkov a návrhov vedeniu spoločnosti
- analýza požiadaviek z MRP
- optimalizácia stavu zásob
- príprava a analýza KPI zásobovania
- denné operatívne porady
- sledovanie dodávok materiálu v požadovanom čase
- sledovanie sklzov, prípadné nápravné opatrenia
Požadujeme
- technické vzdelanie výhodou
- skúsenosť z výrobného prostredia najmä v oblasti logistiky
- prax na podobnej pozícii aspoň 5 rokov
- znalosť z prostredia logistiky (kontrola skladových zásob, nákupné data, kalkulácie, obalové materiály, dodacie listy, dodacie podmienky, colnice a pod.)
- MS Office pokročilá úroveň (najmä excel a word)
- Vodičský preukaz skupiny B
- Multitasking, tímový hráč, komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť, schopnosť riešiť problémy
- skúsenosti v nákupe / zásobovaní
- skúsenosti s vedením tímu
- znalosť ERP systému
Benefity
- štvrťročné prémie
- príspevok na dopravu
- prítomnostný príspevok
- bonusy pri rôznych príležitostiach
- bohatý sociálny program
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321