ÚČTOVNÍCKA POZÍCIA AJ PRE ABSOLVENTOV

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Iné, Obchod, Služby, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
100 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak ste sa narodili pre čísla, máte ekonomické vzdelanie alebo prax v oblasti účtovníctva popri škole, máme pre vás pozíciu na špecializovanom oddelení účtovníctva v medzinárodnej firme zaoberajúcou sa spotrebným tovarom.
Využite svoje nadobudnuté vedomosti/prax z účtovníctva a spojte ich s využitím anglického jazyka.
Náplň práce:
- účtovanie dodávateľských faktúr
- práca v systéme SAP
- analýza finančných zápisov, riešenie nezrovnalostí v účtovnom systéme
- procesovanie dát podľa firemných a lokálnych účtovných štandardov
- participácia na pravidelných účtovných závierkach
- podpora pri audite a reportingových aktivitách
- komunikácia s lokálnymi a domácimi firemnými jednotkami
Požadujeme
Požiadavky:
- Obchodná akadémia + prax v účtovníctve alebo administratíve veľkou výhodou
- VŠ ekonomická + administratívne/účtovné brigády
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- precíznosť
- tímový duch
Benefity
Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
+ 13. plat
+ gastrolístky
+ sociálny balíček
+ školenia
+ finančné bonusy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk