Web app vývojár

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 125 - 1 126 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
O čo ide : ak sa zaoberáš vývojom backendu aj frontendu a chces sa v tomto smere ďalej rozvíjať, máš ideálnu možnosť!
Poď pracovať na vývoji web aplikácií pre nemecký bankový segment.
Požadujeme
Čo by si mal ovládať?
- samozrejme už nejaké predošlé skúsenosti s vývojom FE či BE
- skúsenosti s aspoň niektorými z nasledujúcich technológií :
BE >Node.js, Docker a platforma Kubernetes
FE> JS, Typescript, Swift
- ochota cestovať za klientom do Nemecka raz za 4-6 týždňov
- no a samozrejme mal by si ovládať aj svetové jazyky ako angličtinu či nemčinu
Benefity
◾Flexibilná pracovná doba
◾ 25 dní dovolenky
◾ 100% hradená PN
◾ Platové podmienky sú prispôsobené Tvojim reálnym skúsenostiam. Zverejnená suma je absolútne minimum
◾ Home Office
◾ Sick Days
◾ Kariérny rast
◾ Jazykové vzdelávanie (individuálne aj skupinové kurzy)
◾ Interné a externé školenia v Košiciach i v Nemecku
◾ Innovation Labs, Code Camps, 24h sprints
◾ DevCon - interná konferencia pre vývojárov
◾ Technické vybavenie podľa vlastného výberu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk