Administratívna rola na zákazníckom servise - čiastočný úväzok (7 hod. denne)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš skúsenosti so zákazníckym servisom čo i len z recepcie? Už ťa nebaví byť spojkou pre všetky oddelenia, ale chcel/a by si sa venovať jednej oblasti naplno? Vyhovuje ti práca na 7 hodín denne od 8:30 do 16:00?
Máme pre Teba príležitosť presadiť sa v stabilnej spoločnosti a pracovať na pozícii "Customer Service Representative". Ak máš rád menšie útulné prostredie, čítaš správny inzerát.

Neboj, nejde o žiadne call centrum.
Tvojou úlohou bude:
- vybavovanie objednávok tovaru od odberateľov - od prijatia cez spracovanie, vyskladnenie, dohodnutie dopravy až po samotnú fakturáciu
- master data ich výrobkov, zákazníkov, systémov v SAP-e
- kopirovanie master dat, aktualizácie
- riešenie reklamácií, nedodávok tovaru
- vybavovanie promočných akcií
- interná komunikácia s obchodným oddelením a s oddelením logistiky a marketingu
- externá komunikácia s distribútormi, zákazníkmi
- aktívna práca v programe SAP
Najprv kontrakt na 1 rok (zástup za MD), potom v prípade obojstrannej spokojnosti kontrakt na dobu neurčitú.
Nástup: 1.4. 2019
Lokalita: centrum mesta
Požadujeme
Vhodný uchádzač by mal spĺňať nasledovné kritériá:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Predchádzajúce skúsenosti v oblasti administratívy, zákazníckeho servisu prip. s prácou na recepcii
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (ideálne úroveň B2) - schopnosť komunikovať mailom/telefonicky
- Znalosť programu SAP veľkou výhodou
- Znalosť MS Office
- Výborné komunikačné zručnosti
- Zmysel pre detail, dôkladnosť
- Flexibilita
- Proaktívny prístup k práci
- Schopnosť rýchlo sa učiť
Benefity
Spoločnosť okrem výborneho a stabilného zázemia poskytuje stravné lístky v hodnote 4 EUR, 5 dní dovolenky navyše a priestor na vzdelávanie formou kurzov.
Náš klient sa vyznačuje spokojnosťou svojich zamestnancov, nízkou fluktuáciou a širokými možnosťami a príležitosťami na kariérny rast vrámci spoločnosti. Sú jednotkou na trhu vo svojej oblasti pôsobenia.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk