Administratívna podpora pre medzinárodnú spoločnosť

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
700 - 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si absolvent?
Nemáš relevantné skúsenosti a rád by si ich získal?
Neovládaš anglický jazyk?
NEVADÍ. Máme pre Teba pozíciu, kde skúsenosti nadobudneš raz dva a staneš sa súčasťou medzinárodnej firmy.
Medzi Tvoje hlavné zodpovednosti bude patriť:
- spracovanie daňových dokumentov a formulárov prichádzajúcich do spoločnosti
- kontrola a validácia dokumentov
- skenovanie formulárov a následná archivácia dokumentov
- nahadzovanie dát do interného systému
- administratívna podpora členov tímu
- ad hoc úlohy od nadriadeného
- ad hoc reporting chybovosti
Po skúšobnej dobe pri spokojnosti nárok na variabilnú zložku do 100 €
Možnosť kariérneho rastu.
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- absolvent SŠ/VŠ
- predchádzajúca skúsenosť na administratívnej pozícií výhodou
- znalosť anglického jazyka výhodou (nie nutnosť)
- tímový hráč
- ochota pomôcť
- detailnosť, rýchlosť, flexibilita
Benefity
Spoločnosť ponúka pestrý balík benefitov:
- jazykové kurzy (interné alebo externé)
- fitnes (vrátane wellness a bazéna)
- 2 dni dovolenky navyše nad rámec zákona
- preplácané nadčasy (50% cez týždeň, 100% cez víkend)
- firemná knižnica
- referral program, suggestion program
- team building, team eventy, vianočná párty
- plne hradené stravné lístky
- občerstvenie (káva, čaj) + ovocný deň
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk