HĽADÁME SKÚSENÉHO TÍM LÍDER S NEMECKÝM A ANGLICKÝM JAZKOM

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Manažment
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náplň práce:
- Vedenie tímu zamestnancov
- Denné stretnutia v rámci tímu - kontrola výsledkov za predošlý deň, identifikácia nesplnených cieľov a nastavovanie nasledujúcich krokov
- Motivácia, pomoc s operatívou pri riešení zložitejších prípadov
- Denná komunikácia s rôznymi inými oddeleniami na Slovensku aj v zahraničí
Požadujeme
Požiadavky:
- Minimálne 3 roky praxe na pozícii tím lídra v centre zdieľaných služieb
- Pokročilá znalosť angličtiny - C1 - používa sa denne, členovia tímu aj potenciálni priami nadriadení sú zahraniční a taktiež nemeckého jazyka na úrovni C1
- Schopnosť rýchlo sa prispôsobovať zmenám, meniacemu sa prostrediu
Benefity
- Finančné a nefinančné benefity budú priblížené na osobnom stretnutí
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk