NORMOVAČ PRÁCE/METODISTA

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Baví Vás úzká spolupráca s výrobou a zlepšovanie nastavených procesov?
Máte skúsenosti so spracovaním spotreby času, s kontrolou a revíziou existujúcich noriem?
Je pre vás výzvou analyzovať pracovisko a identifikovať stratové výrobné časy?
Tak hľadáme práve Vás.
Náplň práce:
- Definovanie lay-outov zariadení výrobných liniek,
- Zavádzanie metód pre zlepšenie času cyklu výrobkov
- Aplikovanie 5S, 5T, vizuálneho manažmentu a štandardov
- Vytváranie návrhov ergonomických riešení
- Identifikácia a eliminácia aktivít s nulovou pridanou hodnotou
- Vykonávanie analýz kapacít liniek
- Hľadanie úzskeho miesta na výrobných linkách s možnými návrhmi na zlepšenie
- Práca so SAP na dennej báze
- Každodenná komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami v podniku
Požadujeme
- VŠ vzdelanie technického zamerania ideálne v odbore priemyselného inžinierstva
- Znalosť postupov normovania práce
- Znalosť metód neustáleho zlepšovania
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Analytické schopnosti
- Scopnosť samostatnej práce
Benefity
- Benefitný systém
- Možnosť kariérneho rastu
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321