AIX SYSTÉMOVÝ INŽINIER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Príležitosť pre skúsených AIX adminov, ktorí majú záujem o správu komplexných systémov v medzinárodnom prostredí. Pozícia je v spoločnosti, ktorá poskytuje vlastné produkty na správu IT infraštruktúry pre banky a systémy na správu platobných transakcií.
Pozícia je vhodná pre samostatného AIX admina, ktorý má chuť pustiť sa do nasadzovania nových automation a monitoring toolov.
Náplň práce:
- správa AIX platformy
- podpora pre OS a spolupráca s inými IT tímami (aplikačný support, správa DB, security, infraštruktúra)
- aktívna spolupráca s Linux tímom
- zabezpečenie 24/7 prevádzky - práca v štandardnom flexibilnom pracovnom čase a striedanie sa na pasívnom oncalle mimo pracovného času
- troubleshooting a hľadanie riešení problémov aj mimo OS
- zodpovednosť za monitoring aplikácie, údržbu, patchovanie
- komplexná správa AIX
- automatizácia - podieľanie sa na projekte zavádzania nových toolov (Ansible, Python)
- spolupráca na zavádzaní nového monitoringu (Zabbix)
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- aspoň 3 roky profesionálnych skúseností s administráciou AIX platformy
- skúsenosti so skriptovaním a automatizáciou (Bash, Shell)
- aktívna angličtina
Benefity
- Zdravotná starostlivosť
- Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
- Korporátna univerzita a knižnica
- Anglické jazykové kurzy
- 25 dni do roka doplatená PN
- Doplnkové dôchodkové sporenie -
- Odmeny k výročiam
- Reward & Recognition Program
- Bratislava City card free of charge
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk