OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - PREDAJCA MEDIÁLNEHO PRIESTORU- práca na živnosť

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Marketing a reklama, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Každú voľnú chvíľu tráviš na Facebooku, Instagrame, Youtube a iných sociálnych médiách? Zdieľaš, likeuješ, followuješ a vieš o všetkom: kedy, kto, čo, s kým a ako? Baví ťa obchod a nemáš rád slová NIE! NECHCEM! NEDÁ SA! ? Tak hľadáme teba.
Pre spoločnosť, ktorá patrí medzi top desiatku digitálnych publisherov na Slovensku, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Predajcu mediálneho priestoru.
Tvojou pracovnou náplňou bude:
- vyhľadávanie nových klientov, - budovanie dlhodobých vzťahov
- osobné stretnutia
- predaj natívnej reklamy, článkov, instagram posty, bannery
- vypracovanie kreatívnych návrhov kampaní
- spolupráca s kolegami pri tvorbe reklamy
- reportovanie, objednávky, cenotvorba
PATRÍME MEDZI TOP 10 DIGITÁLNYCH PUBLISHEROV NA SLOVENSKU
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- skúsenosť v oblasti médií
- anglický jazyk
- INSTAGRAM a FACEBOOK
- drive, energia, komunikatívnosť
- kreatívne myslenie
- chuť a zvedavosť
Benefity
- home office
- mobil/ notebook
- chill room s PlayStation
- bikesharing
- mladý kolektív
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk