Senior Java Developer (Kafka, Spring)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 900 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Príležitosť pre skúsených Java developerov, ktorí majú chuť pracovať pre slovenskú spoločnosť na vlastných produktoch firmy. Pozícia ponúka možnosti venovať sa nových technológiám a stále vylepšovať existujúce riešenia. Zároveň však zamestnávateľ myslí aj na worklife balance zamestnancov a kľudné pracovné prostredie.
Náplň práce:
- vývoj aplikácií a modulov pre booking systém pre stávkovanie (tool na zostavovanie ponuky a tiketov)
- spolupráca na vývoji nových riešení - vývoj od nuly - návrh riešenia, implementácia, testovanie, prevádzka
- spolupráca v Scrum tíme 6tich java developerov
- tech stack: Java 8, Spring a Spring Boot, RabbitMQ, Katka, PostgreSQL, Saltstack, Jenkins
- ďalšie vývojové tooly: IDEA, maven, git/gitlab, JIRA, Confluence
- architektúra: distribuovana architektúra, integrácia cez http rest a Kafka streaming
Požadujeme
- aspoň 3 ročné skúsenosti ako Java developer
- skúsenosti s vývojom v J2EE a Springu alebo Hibernate
- silné znalosti dátových štruktúr a algoritmov
- záujem o prácu s novými technológiami a chuť pracovať na inováciách
Benefity
- work-life balance
- odborné vzdelávanie
- flexibilný pracovný čas
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111