Vývojový inžinier! Vhodné aj pre absolventov !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Miesto výkonu práce : Topoľčany
- Spracovanie zákazníckych požiadaviek - technická dokumentácia
- Plánovanie a obstarávanie výrobných zariadení, plánovanie toku materiálu
- Analýza príčin a nájdenie riešenia problémov pri poruchách výroby
- Vyhotovenie technických špecifikácií na zariadenia a výrobné prostriedky
- Zastupovanie výroby v rámci zákazníckych projektov
- Starostlivosť o sériovú výrobu, manažment zmien
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- VŠ vzdelanie technického smeru, vhodné aj pre absolventov - elektrotechnické vzdelanie, §21
- Aktívnu znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- prax na obdobnej pozícii ( ak sa jedná o skúsenejších kandidátov)
Benefity
- 13ty plat
- príspevok na dochádzanie
- flexibilná pracovná doba
- podpora vzdelávania
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111