KEY ACCOUNT MANAGER

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Námestovo
Pracovná oblasť
Obchod, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Staňte sa aj Vy súčasťou tímu nášho klienta, úspešnej spoločnosti na Orave na pozícií Key account manager a zodpovedajte za spokojnosť zahraničných zákazníkov.
Vašou úlohou bude:
- aktívny kontakt a starostlivosť o zákazníkov, sledovanie plnenia zmluvných podmienok
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- monitorovanie trhu, marketingové aktivity, tvorba reportov, vypracovávanie analýz trhu a predaja
- vypracovanie a koordinácia procesu spracovania cenových ponúk
- príprava podkladov na uzatváranie objednávok, obchodných zmlúv, vyjednávanie obchodných podmienok
- konferenčné hovory, služobné cesty v rámci EU
- komunikácia v anglickom jazyku na dennej báze
Požadujeme
- schopnoť viesť obchodné rokovanie v anglickom jazyku
- technický background
- skúsenosti s obchodom min. 1 rok
- vynikajúce prezentačné zručnosti
- drive
Benefity
- motivujúca variabilná zložka k platu
- možnosť denne využívať cudzí jazyk
- pružný pracovný čas
- práca v jednej z najväčších spoločností v regióne
- možnosť cestovania
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk