TEAM LEADER WITH ENGLISH LANGUAGE NEEDED!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Manažment, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si dynamický komunikatívny a máš dobrý time- managemenet? Viedol si niekedy tím ľudí, ktorých si musel motivovať, developovať a bol si tu ,,vždy pre nich"? Tak potom si vhodný kandidát a čítaj ďalej.
Tvojou náplňou práce bude:
- Viesť tím 25 ľudí
- Denne komunikovať a pomáhať napĺňať ciele svojho tímu
- Mať na starosti VIP klientov a riešiť prípadne nezrovnalosti/ problémy
- Motivácia tímu
- Reporting a iné aktivity
Požadujeme
Hľadáme proaktívneho a skúseného kandidáta, ktorý sa nezľakne náročnejších situácií a rád hľadá výzvy.
- Skúsenosť s people managementom je NUTNOSŤOU!- minimálne 5 rokov
- Skúsenosť vedenia väčšieho tímu v call centre, travel agency alebo v medzinárodnej firmy
- Komunikatívnosť, dynamickosť
- Anglický jazyk na úrovni C1
* finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
Benefity
Spoločnosť ponúka benefity, avšak budú prezentované samotnou spoločnosťou. na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111