Poď navrhovať 3D modely pre medzinárodnú spoločnosť!

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Skalica
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Veda a výskum, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Absolvoval si vysokú školu a chceš sa stať konštruktérom tak ako niekto astronautom? Tak neváhaj, pretože sa otvára skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej spoločnosti na pozícii KONŠTRUKTÉRA.
A čo ťa naučí tvoj budúci zamestnávateľ?
- Ako navrhovať a modelovať mechanické časti
- Ako správne pripravovať výkresovú dokumentáciu
- Má možnosť sa podieľať na návrhu zlepšení a úprav výrobkov podľa požiadaviek zákazníka a výroby
- Spolupracovať s vývojovým centrom
- Ako správne komunikovať s kolegami po ostatných oddeleniach spoločnosti
- Zmeny sa ti stanú zábavou a naučíš sa ich koordinovať
- VÝVOJ, VÝVOJ, VÝVOJ!! Samozrejme toto bude základ tvojej práce!
Požadujeme
Myslíš si, že do sveta konštrukcie sa nedostaneš? Ak spĺňaš nasledovné požiadavky tak máš veľkú šancu!
Mal by si:
- Mať vysokoškolské vzdelanie alebo prax v danej oblasti
- Ideálne ak máš prax s návrhom 3D modelov
- Dobre vieš, čo to znamená "Technické myslenie"
- Nebáť sa pracovať samostantne na rôznych projektoch
- Nebojíš sa komunikovať v anglickom jazyku ak keď občas spravíš chybu
Benefity
A čo ti ponúka táto zaujímavá spoločnosť?
- Neuveríš ale 13ty aj 14ty plat
- Len tak týždeň dovolenky navyše
- Myslí aj na tvoje staré kolená a prispeje ti do DSS
- Prispeje ti na jazykové vzdelávanie
- Nelimituj sa platom 1100 eur, ukáž čo vieš! Možno ti priplatia viac ;)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk