JUNIOR ADMINISTRÁTOR CENOVÝCH PONÚK

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáš príležitosť pracovať v medzinárodnej firme a nevadí ti komunikácia v anglickom jazyku? Chceš byť pri vzniku nového tímu a pomôcť tak firme zlepšiť sa v danej oblasti? Bavia ťa čísla a rád by si naberal skúsenosti v obchodnom tíme? Máme pre Teba ponuku, pri ktorej využiješ nielen anglický jazyk, ale aj svoje komunikačné schopnosti.
Tvojou pracovnou náplňou bude:
- Podpora pre sales tím
- Práca s internými a externými cenovými ponukami a nástrojmi pri poskytovaní cien partnerom
- Získavanie cenových ponúk od externých dodávateľov
- Kontrola cien a údajov na cenových ponukách a zabezpečenie ich včasného dodania
- Zlepšovanie a inovovanie procesov
Požadujeme
Ak si vhodný kandidát spĺňaš nasledovné požiadavky:
- VŠ vzdelanie
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni B2, budeš denne komunikovať v anglickom jazyku ako s internými, tak aj s externými partermi a dodávateľmi
- Program Excel na pokročilej úrovni a motivácia pracovať s týmto programom - na dennej báze sa pripravujú reporty s využitím funkcií a schopnosťou vyhladávať dáta
- Skúsenosti v oblasti sales/ administratívy/ dátovej agendy výhodou
- Orientácia na detail a presnosť
- Motivácia pracovať v tíme a flexibilita
Benefity
Medzinárodná spoločnosť ponúka benefity ako:
- Ročné bonusy
- Jazykové kurzy
- Nadštandardné preplácanie nadčasov
- 5 dní 100% hradenej PN
- Vstupenky do kina
- Poukazy do fitnescentra
- Teambuildingové akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122