Hľadáš prácu? My teamleadera!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Manažment, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 750 - 2 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si dynamický, samostatný a komunikatívny človek s dobrými organizačnými schopnosťami? Time-management je tvoja silná stránka a trúfaš si na prácu pod stresom? Máš skúsenosti s vedením tímu ľudí a nebojíš sa nových výziev
Tak potom hľadáme práve TEBA!
Do rýchlo rozvíjajúcej sa medzinárodnej firmy hľadáme človeka, ktorý by zvládal nasledujúce úlohy:
- Vedenie tímu ľudí, zodpovednosť za day-to-day management zamestnancov– od prerozdeľovania úloh, hodnotenie procesov a výsledkov, až po budovanie motivácie a morálky v tíme
- Koordinácia a monitorovanie všetkých činností zákazníckych služieb, ako napr. vytváranie objednávok, cenových ponúk a zmlúv, kontrola fakturácií, či riešenie prípadných sťažností
- Analýza a podávanie správ o výkonnosti tímu a pomáhať napĺňať ciele svojho tímu
- Chuť neustále udržiavať vysoký štandard svojho tímu, prichádzať s inovatívnymi riešeniami, ktoré by napomohli k lepšiemu fungovaniu tímu zabezpečovanie pravidelného tréningu a zlepšovanie úrovne svojich zamestnancov,
- Udržiavať dobré meno spoločnosti a zároveň aj dobrú atmosféru v tíme;)
Požadujeme
Spĺňaš nasledujúce podmienky?
- Hovoríš plynulo anglicky a nemecky (úroveň C1)?
- Máš skúsenosti s vedením tímu ľudí a teamleadingové schopnosti?
- Máš skúsenosť s prácou s multikultúrnymi tímami v medzinárodnom prostredí?
- Si zodpovedný, máš silné komunikačné, organizačné a analytické schopnosti?

Tak neváhaj a zašli nám svoj životopis!
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk