SOFTWAROVÝ INŽINIER - LABVIEW (vývoj)

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Skalica
Informatika - software, Strojárenstvo, Veda a výskum, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Vývojové centrum hľadá kandidátov na pozíciu SOFTWAROVÝ INŽINIER - LABVIEW.
Vašou náplňou práce bude:
- Príprava počíťačov pre montážnu linku ( prepojenie PC-tenký klient-montážna linka)
- Sledovanie aktuálnosti operačného systému v oblasti montáže, testovanie novej verzie, inštalácia novej verzie
- Sledovanie problémov na montážnej linke, analyzovanie, informovanie a koordinovanie riešení a problémov so SW tímom
- Koordinácia tímov s centrálnym SW
- Kontrola funkčnosti s centrálnym tímom
- Spravovanie systemu a úprava podľa požiadaviek
- Vývoj a úprava v LabView
- Analýza, zber požiadaviek priamo z výroby
- Príprava PC na linkách, riešenie problémov
- Vytvárať, modifikovať a spravovať softwarové nástroje spoločnosti, slúžiace na testovanie vo vývoji
- Spravovať dokumentáciu k testovacím nástrojom
- Update a implementácia testovacieho softwaru podľa štandardov spoločnosti
- Vytváranie programu na zber testovacích dát v programe LABVIEW
- Navrhovať optimalizácie procesov pri testovaní nových produktov z pohľadu softwaru, ktorý bude pri tom použitý
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni PODMIENKOU
- Znalosť softwaru LABVIEW PODMIENKOU
- Znalosť práce v Matlabe a Simulinku podmienkou
- VŠ vzdelanie technického alebo IT smeru podmienkou
Benefity
- finančné bonusy
- dni dovolenky navyše
- jazykové vzdelávanie
- príspevok na dôchodkové sporenie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk