Robot Process Automation developer

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 150 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii Robot Process Automation vývojára v Košiciach !
Čo bude Vašimi povinnosťami?
- Tvorba kódu, dizajnu, testovanie a debugovanie na platforme UiPath, systémová analýza a samozrejme programovanie
- Predpovedanie, identifikovanie a riešenie technických ťažkostí
- Údržba, troubleshooting a zabezpečenie spokojnosti užívateľov
- Schopnosť využívať vhodné metódy vývoja, nástrojov a zastrešenie celého životného cyklu produktu
- Pravidelná spolupráca s RPA biznis analytikom a pravidelné reporty
Požadujeme
Požiadavky:
- skúsenosť s programovaním (scriping/coding), SQL a relačnými DB, skúsenosti s tvorbou aplikácií
- veľlkou výhodou je už predošlá skúsenosť s RPA
- skúsenosť s ERP systémami (ideálne so SAPom)
- Expert s prácou s MS Office
- veľlmi vítaná je aspoň základná znalosť .NET
Benefity
- Eco-friendly kancelárie
- Fruit Days
- Fitnesscentrum zadarmo
- a mnohé ďalšie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk